Are you looking for a well-reviewed mісце тимчасового розміщення for your holiday in Домініканська Республіка? Below you can find all mісця тимчасового розміщення in Домініканська Республіка.

Find the best deals

Most visitors found the best deal for Домініканська Республіка with:
Sort by
Zoover recommends
Rating
Reviews
Distance from centre

449 Mісця тимчасового розміщення Домініканська Республіка

Search within results:
Ви шукаєте гідне місце перебування або місце для відпочинку у - Домініканська Республіка? Значить ви у вірному місці для пошуку!
Домініканська Республіка має 7,8 з 10, на основі 1183 відгуків
Ви шукаєте гідне місце перебування або місце для відпочинку у - Домініканська Республіка? Це найкраще місце для пошуку! На Zoover Ви знайдете 24 Апартаменти, 376 Готелі, 2 Будинки для відпочинку, 1 База відпочинку, 27 Апарт-готелі, 6 Бюджетні готелі B&B, 2 Гостели і 11 Вілли в Домініканська Республіка. Ви можете оглянути 287 Фотографії з відпочинку з Домініканська Республіка на Zoover. Також, Ви можете оглянути 5 Відео від Домініканська Республіка на Zoover. Популярні місця відпочинку у Домініканська Республіка - це Пунта Кана / Плайа Баваро, Сосуа, Кабарете і Байаібе. Перегляньте інші місця у нижченаведеному списку або натисніть на "місця відпочинку" Популярні одноденні поїздки в Домініканська Республіка є Catamaran Cruise to Saona Island from Punta Cana, Rancho Pinto і Mount Isabel de Torres.