Are you looking for a well-reviewed Визначне місце/пам´ятка for your holiday in Коста Рика? Below you can find all Визначні місця in Коста Рика.

Find the best deals

Most visitors found the best deal for Коста Рика with:
Sort by
Zoover recommends
Rating
Reviews
Distance from centre

61 Визначні місця Коста Рика

Search within results:
Ви хочете відвідати визначні місця в - Коста Рика? Тут Ви можете знайти список усіх визначних місць, музеїв, галерей, розваг у - Коста Рика.
Коста Рика має 7,6 з 10, на основі 135 відгуків
Ви плануете одноденну подорож, огляньте список усіх визначних місць тут. На ZOOVER Ви знайдете відгуки про 20 Апартаменти, 2 Кемпінги, 548 Готелі, 7 Будинки для відпочинку, 3 Бази відпочинку, 15 Апарт-готелі, 39 Бюджетні готелі B&B, 13 Бунгало, 1 Шале, 15 Гостели, 44 Мисливські будиночки, 8 Pensions і 4 Вілли в Коста Рика. На ZOOVER Ви можете переглянути фотографії 338 Фотографії з відпочинку у Коста Рика. Коста-Рика - найпопулярніше місце відпочинку в регіоні Коста Рика. Щоб вибрати інший регіон, клацніть на карті або в нижченаведеному списку. Сан Хосе, Тортугеро (Національний Парк), Самара і Алахуела - найпопулярніше місце відпочинку в регіоні Коста Рика. Щоб вибрати інший регіон, клацніть на карті або в нижченаведеному списку. Популярні одноденні поїздки в Коста Рика - це Skywalk Monteverde, Tortuguero National Park і Poás vulkaan.